Zapisy

Aby się zapisać wystarczy TYLKO wnieść poprzez serwis zrzutka opłatę stałą, zapewniającą dostęp do wszystkich wydarzeń przez dwa dni, z pominięciem 2.5 godzinnych warsztatów, które będą płatne osobno. Patrz info poniżej!

OPŁATA STAŁA to 60zł

ZRZUTKA: https://zrzutka.pl/wyfajd
Co kilka dni będziemy wysyłać potwierdzenie otrzymania wpłaty i o udanym zapisie na OSEA

WARSZTATY PŁATNE DODATKOWO – każdy warsztat niezależnie od tematyki opłata dodatkowa 20zł, maksymalnie ze względu na bloki warsztatowe można zapisać się na 4 tego typu wydarzenia.

Do końca kwietnia planujemy udostępnić kompletną listę warsztatów jakie odbędą się podczas spotkania.

ABY MÓC ZAPISAĆ SIĘ NA WARSZTATY NALEŻY OPŁACIĆ UDZIAŁ W KONFERENCJI

15 maja (poniedziałek) rozpoczniemy zapisy na warsztaty poprzez ankiety wysyłane TYLKO do osób, które opłaciły wstęp OSEA. Pierwsze 15-20 osób dostanie maila z potwierdzeniem zapisu na warsztaty i linkiem do zrzutki dodatkowej, obejmującej TYLKO opłaty za warsztaty (20zł/warsztat). Na uiszczenie opłat będzie czas do 11 maja. Pozostali otrzymają informacje, że są na liście rezerwowej.

20 maja jeśli będą jeszcze wolne miejsca z uwagi na brak wpłaty od osoby, która deklarowała udział w warsztacie, osoby z listy rezerwowej dostaną maila z informacją o możliwości dołączenia do warsztatu oraz z linkiem do zrzutki.

Limit miejsc na warsztatach jest ograniczony do ok. 15-20 osób w zależności od prowadzącego.

Reklamy